.
Dáváme financím jiný rozměr

MAXIMA ONLINE
právě se nacházíte › úvodní stranaVzájemná důvěra

Vzájemná důvěraFacebook Twitter Google +

Základ pro společný úspěch

Při pohledu na strukturu nabídky obchodních zástupců bank a velkých finančních služeb je často vidět, že tito zaměstnanci a obchodníci jsou nuceni respektovat zájmy své pobočky nebo svého zaměstnavatele. O to více znepokojující pro zákazníka je, pokud má tento člověk na vizitce - osobní finanční poradce. To bohužel spolehlivě ničí snahy o rostoucí důvěru klientů v nezávislé poradenství a budování dlouhodobého vztahu s klienty.

Princip je přece jiný. Váš osobní poradce zůstává dlouhodobým finančním partnerem na Vaší straně. Poté, co se přesně seznámil s vámi a vašimi individuálními potřebami, může si dovolit přesně pomáhat plánovat každý detail vaší finanční budoucnosti. A podrobnosti vždy zcela transparentně vysvětlit.

Tak se vytváří důvěra. Důvěra, která spolu se složitostí, odbornými znalostmi, strategií, individualitou, svobodou, bezpečností a kontinuitou je nejlepším základem pro společný úspěch. To se nám vede. Na to ukazuje zejména skutečnost, že většina nových zákazníků k nám přijde na zvláštní doporučení našich stávajících klientů. Zřejmě se již mohli přesvědčit o naši práci. Přesvědčte se sami i Vy.

Pouze tehdy, když jsou naši zákazníci spokojeni, můžeme být spokojeni též.


810 888 900

HLAVNÍ NABÍDKA

DOMŮ 
AKTUALITY
NABÍDKA PRODUKTŮ
INVESTOVÁNÍ S BSF
KANCELÁŘE
KARIÉRA
KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
Zavoláme Vám
Chci více informací