Bohemia Servis Finance a.s.

Proč Bohemia Servis Finance?

Nastavte si svůj plán co nejlépe. Pojďte plánovat svoji finanční budoucnost pomocí výkonné skupiny odborníků z BSF, a.s.. Pro následný úspěch vše začíná objektivní analýzou vaší aktuální individuální situace a přesnou definici realistického cíle. Za účelem dosažení tohoto cíle nejlepším možným způsobem, jsme s vámi ochotní vytvořit komplexní finanční koncept, který je dokonale přizpůsobený pro vás a vaše potřeby.

Dlouhodobý servis, výhoda k nezaplacení
​Společnost Bohemia Servis Finance založila své působení na základech, které mají jeden zásadní význam – službu klientům. Pomáháme a nalézáme řešení. Jsme zde proto, abychom přinášeli prospěch. Sebelepší služba je však pouze krátkým zábleskem, pokud není podepřena možností kdykoliv se obrátit na nezávislého odborníka. Proto jsou poradci BSF připraveni každý den poskytovat tu nejlepší možnou péči. Naši klienti mohou mít jistotu, že pomáhat jim, je pro nás závazkem na dlouhé roky, jistotu, že naše služby myslíme vážně. 

Dlouhodobý servis, to není jen přidaná hodnota. Je to úspora času i úspora peněz našich klientů. Dlouhodobý servis, to je výhoda k nezaplacení. Seznamte se s námi a hlavními pilíři naší práce ve všech podstatných detailech: komplexnost, odborné znalosti, strategie, individualita, bezpečnost, svoboda, kontinuita a důvěra. Nám důvěřujte. To vám přinese více dobrých vlivů a efektů do života. Nejen finanční růst, jistotu a zabezpečení. Ale především, více času na to, co je v životě podstatné.

Bohemia Servis Finance, a.s., IČ: 28506405, se sídlem Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 2027. Společnost je investičním zprostředkovatelem zapsaným v seznamu investičních zprostředkovatelů a pojišťovacím agentem zapsaným v registru pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí (reg. číslo 096660PA), které jsou vedeny Českou národní bankou (www.cnb.cz).


Copyright © 2014 BSF a.s. | NORMÁLNÍ VERZE
Tvorba stránek Petr Peti

Kontakt

zpět na úvod

Centrála Bohemia Servis Finance a.s.

Volyňských Čechů 837
Žatec 438 01
Tel.: 810 888 900
info@bohemiaservis.cz

Copyright © 2014 BSF a.s. | NORMÁLNÍ VERZE
Tvorba stránek Petr Peti

4. stránka

Obsah

Zápatí stránky