.
Dáváme financím jiný rozměr

MAXIMA ONLINE
právě se nacházíte › úvodní stranaKariéra v BSF

Kariéra v BSF

Ve společnosti Bohemia Servis Finance naleznete uplatnění nejen pro své schopnosti, ale i příležitost pomáhat a být prospěšní. BSF je zde totiž pro všechny, kteří chtějí mluvit pravdu a přesto chtějí vydělávat více. Dáváme financím jiný rozměr. 

V jakých pozicích se v BSF můžete uplatnit? 

Finanční poradce 
Povolání, které dává hluboký smysl - to je finanční poradenství. V BSF je chápeme jako službu ostatním a příležitost zkvalitnit a zajistit životy našich spoluobčanů; pomoci jim naplánovat jejich finanční cíle a ušetřit jejich peníze. Mnozí naši finanční poradci se tomuto povolání začali věnovat právě po vlastních neblahých zkušenostech. Volné plánování pracovního času a nadprůměrné výdělky jsou pak další motivací, proč se finančnímu poradenství věnovat a to současně s podporou v podobě kvalitního vzdělávání, špičkových produktů a osvědčeného know-how. Pokud Vám nečiní problémy komunikace s lidmi a jste samostatní, dokážete se učit novým věcem, máte zdravé sebevědomí a profesionální přístup, rádi Vás přivítáme v našem kolektivu. 

Manažer 
Finanční poradci pro svou kvalitní práci potřebují také kvalitní zázemí. Výběr spolupracovníků a následná péče o vlastní tým je v BSF prací pro manažery. Musí tým profesionálně a loajálně řídit po obchodní i personální stránce a získat si přirozenou autoritu. Vysoké odměny a maximální firemní podpora umožňují, aby šli členům svého týmu příkladem a poskytli jim dokonalé zázemí. 

Máte již zkušenost s finančním oborem? 
BSF a.s. zajišťuje ty nejlepší podmínky pro Vás a Vaše spolupracovníky. Naším cílem je totiž váš vzrůst. Jasná pravidla a vztahy, fungující systém s dlouholetou tradicí a jedinečná filozofie přístupu ke klientům, to bude Vaše pracovní zázemí. Navíc, přes 80 % provizního obratu je určeno pro poradce a manažery, což jim zajišťuje nadprůměrné výdělky. 

S finančním oborem dosud nemáte zkušenost? 
Pro většinu příchozích z jiných oborů znamená práce ve finančním poradenství především novinku v podobě svobodné volby, a to jak v plánování pracovního dne a času, tak i v plánování vlastní kariéry. V BSF také oceníte dobré vztahy mezi kolegy založené na vzájemné podpoře a velmi dobré finanční ohodnocení. Váš hladký vstup do nového oboru umožní naše osvědčené úvodním semináře, kde pod vedením zkušených lektorů získáte zevrubné informace a návody. Jediné, co Vás v práci bude omezovat je pouze Vaše představivost a Váš individuální úspěch bude úzce spjat s rozhodnutími, které učiníte. Stanete se součástí společnosti, která si klade za cíl být zde pro klienty a pečovat poctivě a bez vedlejších úmyslů o jejich finance. K našim klientům nepřicházíme, abychom je obtěžovali, naopak, my jim přinášíme kvalitní služby a pomoc. To je naším hlavním krédem, na které jsme hrdí. 

Své spolupracovníky podporujeme 

 • Jsme členy jednoho týmu a pokrok každého z nás znamená pokrok i pro celek, proto nabízíme: 
 • Třístupňový vzdělávací systém 
 • Analýzy a konzultace
 • Informační systém MAXX, vč. plánovací aplikace 
 • FinBob, osobní finanční portál pro naše klienty umožňující správu portfolií a využívání benefitů 
 • Portál BSF life, e-zin určený pro všechny pracovníky BSF 
 • Exklusivní investiční a pojistné produkty 
 • Hypoteční kalkulátor 
 • Příspěvky na automobil 
 • Příspěvky na asistentku 
 • Příspěvky na kanceláře 
 • Příspěvek na zákonné registrace 

810 888 900

HLAVNÍ NABÍDKA

DOMŮ 
AKTUALITY
NABÍDKA PRODUKTŮ
INVESTOVÁNÍ S BSF
KANCELÁŘE
KARIÉRA
KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
Zavoláme Vám
Chci více informací