.
Dáváme financím jiný rozměr

MAXIMA ONLINE
právě se nacházíte › úvodní stranaAutem bez starostí

Autem bez starostí

Autem bez starostí

Vloženo: 07. květen 2019 v 08:27

Pojedete letos autem do zahraničí na dovolenou? Do Chorvatska, do Itálie, do Rakouska, na Slovensko, nebo jinam? Pak nezapomeňte na 3 věci, které pro vás máme připravené a které vám ušetří mnoho případných starostí i peněz.

Náhradní auto v zahraničí i při poruše - nejen při nehodě!

• s naší asistencí budete mít rychle k dispozici náhradní vůz, budete stále mobilní a vaše dovolená může pokračovat. Platí to ve všech případech, kdy vozidlo bude nepojízdné: z důvodu havárie, poruchy, defektu nebo vandalismu a neopravitelné do 4 hodin od nahlášení naší asistenci. Vozidlo budete mít zapůjčeno až na 8 dní. Uhradíme také úschovu nepojízdného vozidla.

Odtah nepojízdného vozidla do ČR 

• pokud auto na místě nepůjde opravit, vyzvedneme ho a odtáhneme ho zpět do ČR. Ušetříte tak poměrně hodně peněz a také starostí. Navíc máte možnost zvolit autoservis, do kterého bude vozidlo v ČR odtaženo. 

Cestovní pojištění na 10 dní pro 4 osoby zdarma

K asistenci pro vaše auto žádejte náš voucher na cestovní pojištění na 10 dní pro 4 osoby. Nehrozí vám nečekané vydání spojené s léčením.

Autem bez starostí

Tyto a další výhody pro vás máme připravené v asistenčním balíčku Autem Bez Starostí, který stojí na letošní sezónu jen 1.150 korun. Z původní ceny 1.750 tak navíc ušetříte 600 korun.

Nabídka platí do začátku prázdnin – do 30.6.2019

Zavolejte nám nebo napište, domluvte si schůzku s naším poradcem.

Rádi vám před dovolenou zkontrolujeme stávající pojištění auta a doplníme ho o balíček Autem Bez Starostí. 

*Děkujeme vám za váš zájem o službu Autem Bez Starostí. Tento článek je pouze informativní. Náš poradce vám samozřejmě poskytne veškeré oficiální a závazné informace a podmínky k nabízené službě Autem Bez Starostí, abyste se mohli správně rozhodnout a pojistit si méně starostí s letošní dovolenou.


810 888 900

HLAVNÍ NABÍDKA

DOMŮ 
AKTUALITY
NABÍDKA PRODUKTŮ
INVESTOVÁNÍ S BSF
KANCELÁŘE
KARIÉRA
KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
Zavoláme Vám
Chci více informací